Silnik spalinowy D7D

Dla klientów posiadających ważny numer NIP-EU spoza Polski oraz klientów spoza terenów Unii Europejskiej wystawiamy fakturę 0% Vat po sprawdzeniu zamówienia.
Na magazynie. Magazyn: Kojszowka, Polska.

Stan: Używany
Rodzaj: Oryginał
Moc: 153 kW @ 1900 rpm
Nr. mag.: 28866
W naszym magazynie dostępny jest Volvo D7D. Jest to silnik używany, sprawny. Jak każdy silnik oferowany z gwarancją, tak i ten przeszedł przez szereg testów, zanim trafił do sprzedaży. Jednostka została szczegółowo sprawdzona w warsztacie. Następnie silnik trafił na stanowisko testowe, gdzie wykonaliśmy test obciążeniowy na hamowni silnikowej. Po kilkugodzinnych próbach ze zróżnicowanym obciążeniem, silnik zaliczył pomyślnie testy. Nagranie z próby obciązeniowej można obejrzeć na naszym profilu YouTube. Silniki te występowały w licznych modyfikacjach w zależności od zastosowania. Możliwość przezbrojenia możemy potwierdzić po wstępnym porównaniu obu silników. Mamy duże doświadczenie w remontach wykonywaniu napraw tych silników.
Volvo EC240BLC, Volvo EC240BNLC, Volvo EC290BLC, Volvo EC290BLC, Volvo G710B, Volvo G710B, Volvo G720B, Volvo G720B, Volvo G726B, Volvo G726B, Volvo G730B, Volvo G730B, Volvo L110E
*Podane modele są wyłącznie do celów poglądowych. Części należy porównywać na podstawie ich numeru części oraz udostępnionego zdjęcia.

Kontakt z nami

Nowe Produkty

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć